در حال بارگذاری
شماره تماس
۶۵۰۱۸۸۵۷ - ۶۵۰۱۸۸۴۹
ساعات کاری
شنبه تا چهارشنبه، ساعت 8 تا 17
درباره ما
1 +
سال سابقه کاری
درباره ما

آشنایی با فولاد پارس آشیان

شرکت فولاد پارس آشیان (عضو انجمن تولید کنندگان سازه های فولادی) به پشتوانه تجارب گسترده موسسین آن (میر حسن موسوی: مدیر عامل و عضو هیئت مدیره، با 35 سال سابقه پیمانکاری سخت و نصب سازه فولادی؛ موسی تارپور: رئیس هیئت مدیره، با 25 سال سابقه پیمانکاری ساخت و نصب سازه های فولادی؛ اکبر بختیاری: نایب رئیس هیئت مدیره، دارای مدرک مهندسی عمران با 18 سال سابقه) و همکاری آنها با شرکتهای بزرگی چون روف تراس، صنایع فلزی ایران، عمران سوله، آستو، بادبند، ماموت، کیسون و سازور سازه آذرستان، به منظور رفع کاستی های موجود، ارتقاء سطح کیفی سازه ها و خدمات ارائه شده به کارفرمایان، در سال 1391 تاسیس گردید.

درباره ما

ظرفیت‌های فولاد پارس

فولاد پارس در حال حاضر در زمینی به مساحت 20000 مترمربع که شامل سالن‌های تولید به مساحت 5000 مترمربع، سالن قطعه زنی به مساحت 1000 مترمربع، سالن سند بلاست و رنگ به مساحت 1000 مترمربع و واحد اداری و پشتیبانی به مساحت 700 مترمربع، واقع در شهرک صنعتی صفادشت و با در اختیار داشتن مجموعه‌ای کامل از ماشین‌آلات و تجهیزات روز و با بهره‌گیری از حضور مهندسین و تکنسین‌های مجرب در حال فعالیت می‌باشد.

ظرفیت فولاد پارس جهت انجام عملیات برشکاری، قطعه سازی، ساخت، تمیز کاری، سند بلاست، رنگ آمیزی، حمل و نصب سازه های فولادی، ماهانه 1000 تن می‌باشد. آنچه فولاد پارس را از سایر شرکت‌های اسکلت فلزی متمایز می‌کند، حضور نیروهای کارآمد، مستعد و پر تاش، با ایده‌های نو در حوزه‌های گوناگون در سطوح مختلف شرکت، وجود تجهیزات پیشرفته مکفی و مدیریت مدرن، اصولی و مستمر است.

ما فولاد پارسی‌ها برآنیم تا با استفاده از تمام ظرفیت فکری و فیزیکیمان در راستای ایجاد استانداردهای جدید در حوزه ساخت و نصب سازه‌های فولادی گام برداریم و در توسعه زیر ساخت‌های عمرانی کشور عزیزمان ایران موثر باشیم.

about-02
فولاد پارس آشیان

گستره فعالیتهای شرکت

درباره ما

فولاد پارس آشیان
گواهینامه‌ها

درباره ما

معماری-اشتراک-تصویر
خبرنامه فولاد پارس آشیان
آدرس ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد نمایید.