در حال بارگذاری
شماره تماس
021-6۵۰۱۸۸۵۷ / 021-6۵۰۱۸۸۴۹
ساعات کاری
شنبه تا چهارشنبه، ساعت 8 تا 17
about-03
1 +
سال سابقه کاری
درباره ما

آشنایی با فولاد پارس آشیان

شرکت فولاد پارس آشیان با برخورداری از نیروھای انسانی متخصص و به پشتوانه تجارب گسترده موسسین آن، با رعایت اصول فنی و کیفی و اقتصادی در راستای آبادانی و اعتلای ایران عزیزمان در سال 1391 تاسیس گردید.

این شرکت دارای پروانه بھره برداری از وزارت صنایع و معادن، دارنده نشان استاندارد  اجباری ایران و ISO3834، عضوانجمن دارندگان نشان استاندارد ایران وعضو اتاق بازرگانی استان تھران می‌باشد.

درباره ما

ظرفیت‌های فولاد پارس

فولاد پارس در حال حاضر در زمینی به مساحت 20000 مترمربع که شامل سالن‌های تولید به مساحت 5000 مترمربع، سالن قطعه زنی به مساحت 1000 مترمربع، سالن سند بلاست و رنگ به مساحت 1000 مترمربع و واحد اداری و پشتیبانی به مساحت 700 مترمربع، واقع در شهرک صنعتی صفادشت و با در اختیار داشتن مجموعه‌ای کامل از ماشین‌آلات و تجهیزات روز و با بهره‌گیری از حضور مهندسین و تکنسین‌های مجرب در حال فعالیت می‌باشد.

ظرفیت فولاد پارس جهت انجام عملیات برشکاری، قطعه سازی، ساخت، تمیز کاری، سند بلاست، رنگ آمیزی، حمل و نصب سازه های فولادی، ماهانه 1000 تن می‌باشد. آنچه فولاد پارس را از سایر شرکت‌های اسکلت فلزی متمایز می‌کند، حضور نیروهای کارآمد، مستعد و پر تلاش، با ایده‌های نو در حوزه‌های گوناگون در سطوح مختلف شرکت، وجود تجهیزات پیشرفته مکفی و مدیریت مدرن، اصولی و مستمر است.

ما فولاد پارسی‌ها برآنیم تا با استفاده از تمام ظرفیت فکری و فیزیکیمان در راستای ایجاد استانداردهای جدید در حوزه ساخت و نصب سازه‌های فولادی گام برداریم و در توسعه زیر ساخت‌های عمرانی کشور عزیزمان ایران موثر باشیم.

about-02
فولاد پارس آشیان

گستره فعالیتهای شرکت

درباره ما

فولاد پارس آشیان
گواهینامه‌ها

درباره ما

معماری-اشتراک-تصویر
خبرنامه فولاد پارس آشیان
آدرس ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد نمایید.